Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrau prositutën shqiptare, gjykata merr vendimin për Alfred Kipën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ee0bcf45ffcf437310518f90809e9e49

Gjykata e Milanos ka vendosur masën “arrest me burg” për shqiptarin Alfred Kipe, i cili pak ditë më parë vrau prostitutën shqiptare Luljeta Heshtën 47 vjeç.

Ndaj tij rëndonin akzuat  “vrasje e qëllimshme”.  Mediat italiane bëjnë me dije se Kipe para gjykatës nuk e ka pranuar që ta ketë vrarë ai 47-vjeçaren, por janë pamjet filmike dhe personat që kanë parë ngjarjen që dëshmojnë të kundërtën.

Kipe bashkejetonte me viktimën prej 20 vitesh.

Kujtojmë që  Heshta u vra barbarisht me thikë në Milano. 42-vjeçari Kipa e ka qëlluar viktimën 5 herë me thikë duke i shkatuar dhe vdekjen.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img