Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Vrau policin dhe djalin e tij 8 vjeç, del FOTO e një prej 50 personave më të kërkuar në Shqipëri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0793ffd86d42b3a4755693ed0e1be61f

Një tjetër foto ka dal nga lista e 50 personat më të kërkuar në Shqipëri, të cilët janë në kërkim.

Bëhet fjalë për Engjëll Brahimi, i dënuar me burgim të përjetshëm.

Ai në vitin 2000 ka vrarë me armë zjarri shtetasin A. B., punonjës policie, të birin e tij 8-vjeçar, si edhe i ka plagosur nipin 10 vjeç.

Njoftimi i Policisë:

I dënuari me burg përjetë Engjëll Brahimi

Në datën 10 gusht 2000, në vendin e quajtur “Pishporo”, në Fier, shtetasi Engjëll Brahimi, në bashkëpunim me shtetas të tjerë, ka vrarë me armë zjarri shtetasin A. B., punonjës policie, të birin e tij 8-vjeçar, si edhe i ka plagosur nipin 10 vjeç.

Shtetasi Engjëll Brahimi është dënuar me burgim të përjetshëm nga Gjykata e Shkallës së Parë Fier, për veprën penale “Vrasje me paramendim, për hakmarrje”.

84655741_873447543075308_1325381672950038528_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img