Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Vrau me thikë 28-vjeçarin dhe i plagosi vëllain, ky është autori i krimit në Elbasan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ardit Hida është 24 vjeçari i cili vrau mbrëmjen e djeshme 28-vjeçarin Florenc Kovaçi dhe plagosi vëllain e këtij të fundit, Mikel Kovaçi, në Elbasan. Ai u arrestua nga  policia pak pas krimit të rëndë në lagjen “Brigada e 17 Sulmuese”. 

I riu goditi me thikë dy vëllezërit Kovaçi duke lënë të vdekur Florenc Kovaçin, ndërkohë që mbeti i plagosur vëllai i tij Mikel Kovaçi, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital.  

Mësohet se “mollë sherri” mes tyre ka qenë një vajzë, për të cilën janë konfliktuar disa të rinj, ku dhe janë përdorur armë të ftohta, të cilat kanë sjellë si pasojë vdekjen e 28- vjeçarit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img