Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022
spot_img

Vrau me thikë 22 vjeçarin shqiptar në Angli, del para gjykatës autori i dyshuar   

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 24 vjeçar i cili akuzohet për vrasjen e shqiptarit Armend Xhika në Britaninë e Madhe, ka dalë sot para gjykatës.

Sipas medieve të huaja 24-vjeçari Luigi Antonacci është vënë në pranga të premten dhe sot është paraqitur në Gjykatën e Magjistraturës Sheffield, nën akuzat për vrasje.

albsig

spring

Kujtojmë se i riu nga Elbasani u qëllua me thikë në rrugën “Earl Marshal”, Burngreave, Sheffield, më 13 maj të vitit të kaluar.

Xhika humbi jetën në spital, ndërkohë një vajzë 21-vjeçare që u arrestua të premten për të të njëjtin rast, është liruar dhe po hetohet në gjendje të lirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img