Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrau me thikë 21-vjeçarin shqiptar në Londër, zbulohet autori i ngjarjes (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 31-vjeçar akuzohet si vrasës i shqiptarit Renato Geci, 21 vjeç, i cili mbeti i vrarë disa ditë më parë në Londër.

Mediat e huaja bëjnë me dije si i akuzuar për ngjarjen e rëndë është Shaddai Smith, nga Romford.

Ai akuzohet se ka qëlluar me thikë 21-vjeçarin, i cili më pas ka ndërruar jetë.

Gjithashtu si e përfshirë në ngjarje akuzohet dhe një 27-vjeçare, e cila ka ndihmuar autorin që të lagohet nga vendi i ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img