Hapësire reklamuese

Bota

Vrau me thikë 21-vjeçarin shqiptar në Londër, zbulohet autori i ngjarjes (EMRI)

Shkruar nga Newsbomb
Vrau me thikë 21-vjeçarin shqiptar në Londër, zbulohet

Një 31-vjeçar akuzohet si vrasës i shqiptarit Renato Geci, 21 vjeç, i cili mbeti i vrarë disa ditë më parë në Londër.

Mediat e huaja bëjnë me dije si i akuzuar për ngjarjen e rëndë është Shaddai Smith, nga Romford.

Ai akuzohet se ka qëlluar me thikë 21-vjeçarin, i cili më pas ka ndërruar jetë.

Gjithashtu si e përfshirë në ngjarje akuzohet dhe një 27-vjeçare, e cila ka ndihmuar autorin që të lagohet nga vendi i ngjarjes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese