Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
45 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrau me shkop babain e tij në Roskovec, jepet masa e sigurisë për 25-vjeçarin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e5b74754e70d34eacc66f7a9bcf47b66

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për 25-vjeçarin i cili vrau me shkop babain e tij dy ditë më parë.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Roskovec të Fierit, ku djali Erdis Rapi, 25-vjeç ka rrahur për vdekje me shkop babain e tij, 52-vjeçarin Dhori Rapi. Të dy janë grindur dhe rrahur me grushte me njëri-tjetrin dhe më pas 25-vjeçari e goditi babain e tij me shkopin që përdorte për të ruajtur bagëtitë.

Goditja në kokë rezultoi fatale për 52-vjeçarin Dhori Rapi, i cili ndërroi jetë në vend.

Mësohet se të dy vuanin nga probleme të shëndetit mendor.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img