Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrau me kallashnikov 31-vjeçarin në Vlorë, zbulohet kush është biznesmeni i dyshuar si autori i ngjarjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cab31df3dd47bc096f09c3c570b23ad0

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së 31-vjeçarit në Vlorë.

Sipas informacioneve për mediat, në pranga ka rënë Andi Jonuzi, i cili u kap në rrugën që të çonte drejt pyllit të Sodës.

Mësohet se viktima lëvizte në qytet me armë zjarri në brez dhe është një person me të shkuar kriminale. 

Taulant Gjikaj (Beqiraj) është ekzekutuar sot teksa po ecte në trotuar në Vlorë. Beqiraj ka qenë protagonist në një ngjarje të rëndë të ndodhur në datë 27 shkurt 2018 në qytetin e Vlorës, ku 8 të rinj me armë janë përplasur dhe kanë qëlluar ndaj njëri-tjetrit me armë zjarri dukle mbetur të plagosur 3 persona. 

Ai gjithashtu është djali i një ish-polici në qytetin e Vlorës.

 

KUJDES PAMJE TE RENDA!

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img