Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrau me kallashnikov 25 vjeçarin Ndou në Shkodër, Policia vë në pranga autorin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Shkodrës ka mundur të arrestojë në kohë rekord 47-vjeçarin M.K., i cili pak më parë me kallashnikov vrau të riun Emilian Ndou pranë një kalçetoje.

Autoritetet thonë se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta pas një konflikti të çastit.

Njoftimi i policisë

Sekuestrohet arma e zjarrit kallashnikov me të cilën dyshohet se autori kreu krimin.

Në fshatin Bardhaj, në afërsi të një kalçetoje, dyshohet se një konflikti për motive të dobta shtetasi  M.K, 47 vjec, banues ne fshatin  Bleran Bardhaj,  ka vrarë me armë zjarri shtetasin E.N, 25 vjeç, banues ne Bleran Bardhaj.

Falë reagimit në kohë dhe  veprimeve të  shpejta e profesionale të kryera nga Policia, u bë e mundur  identifikimi dhe kapja brenda pak minutash  e autorit të dyshuar të vrasjes. 

Grupi hetimor  nën drejtimin e Prokurorisë po punon pēr sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë  të kësaj ngjarjeje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img