Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Vrau me 20 plumba 36 vjeçarin, gruaja e shoqëruar nga gardianet konkurron në “The Voice”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aplikim i pazakontë është bërë këtë edicion në “The Voice of Albania”

Dëshira e madhë për të kënduar, nxiti Fatbardha Gjonin të dërgonte të dhënat e saj për të konkurruar në ‘The Voice of Albania VI’. Audicioni i saj u zhvillua në ambientet e Burgut të Grave në Tiranë, pasi Fatbardha ishte dënuar për një vepër penale.

Kamela Islamaj zhvilloi audicionin njësoj si për të gjithë konkurrentët dhe pasi vlerësoi zërin e saj, vendosi që Fatbardha të jetë pjesë e Audicioneve të Fshehura.

30 vjeçarja konkurroi dje në spektakël, por asnjë nga anëtarët e jurisë nuk e bëri pjesë të skuadrës së tij.

Tre vite më parë, Fatbardha Gjoni vrau me 20 plumba një 36 vjeçar, pasi ky i fundit kishte shkuar me armë në banesën e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img