Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Vrau kolegun brenda komisariatit, merret vendimi për policin Ludian Zaimi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest me burg” për 25 vjeçarin Ludian Zaimi, i cili vrau kolegun e tij brenda në komisariatin nr 3 në Tiranë. 

Efektivi Zaimi qëlloi me armë zjarri koegun, Çaush Saliasi, në Komisariatin nr.3 në Tiranë, pas një sheri banal.

albsig

Ngjarja e rëndë ndodhi dy ditë më parë, ku 25 vjeçari Zaimi qëlloi 7 herë ndaj kolegut të tij, duke i marrë edhe jetën.

Në dëshminë e tij në polici, ai është shprehur se Caush Saliasi e ofendonte gjithmonë, duke e bullizuar dhe detyruar këtë të fundit për të marrë aktin ekstrem, atë të vrasjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img