Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Vrau ish-kunatën, Gjykata lë në burg Agron Tanushin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3069d1f2cc5e463f6a04f34705045eb5

Gjykata ka lënë në burg Agron Tanushin, autorin e vrasjes së ish-kunatës Jetmira Hasani në Bathore.

Tanushi e vrau me armë zjarri ish-kunatën dhe më pas u largua menjëherë nga vendngjarja.

Ngjarja ka ndodhur pasi autori i kishte kërkuar kunatës të largohej nga shtëpia, pas ndarjes nga vëllai i tij.

Jetmira pasi ishte ndarë nga bashkëshorti, jetonte në shtëpinë e tyre, në katin e parë.

Në vendin e ngjarjes u sekuestruan 4 gëzhoja, në cilësinë e provës materiale, ndërsa në momentin e vrasjes viktima ishte së bashku me fëmijën 8 vjeç dhe po zhvendoste sendet nga shtëpia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img