Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Vrau ish bashkëshorten, Elton Metaj ia plas së qarës para togave të zeza: Sabrinën e doja, armën e mora për vetëmbrojtje

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Fierit vendosi masën arrest me burg për Elton Metajn, i cili pak ditë më parë vrau ish bashkëshorten Sabrina Bengaj.

Bëhet me dije se Metaj para togave të zeza ka qarë dhe është shprehur se se ish gruan e donte shumë.

Në lidhje me armën ai është shprehur se e kishte marrë për vetëmbrojtje pasi ish vjehrri e kishte kërcëuar se do ta vriste.

“E doja vajzën, por e bera për shkak të kërcenimeve të shumta e nga presioni i vjehrrit, armen e bleva për vetëmbrojtje”, mësohet të ketë thënë ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img