Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Vrau Idajet Dullën, Gjykata lë në burg Arbër Koten: Jami penduar, i kërkoj ndjesë familje

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a3982c5dd0492dbe9642c9be11375a6d

Gjykata lë në burg Arbër Koten, autorin e vrasjes së 34-vjeçarit Idajet Dulla, në Durrës. 

Në dëshminë e tij Kote është shprehur i penduar për krimin, ndërsa i ka kërkuar ndjesë edhe familjes së viktimës.

Konflikti mes viktimës dhe autorit ka nisur për motive banale, duke bërë që Kote ta godasë me thikë në zemër, çka solli vdekjen e menjëhershme të 34 vjeçarit.

Autori Arbër Kote është djali i ish-drejtorit të burgut të Durrësit, Astrit Kote.

Lexo edhe: https://www.newsbomb.al/goditi-me-thike-ne-zemer-34-vjecarin-autori-eshte-djali-i-ish-drejtorit-te-burgut-ne-durres-u-prangos-se-liroi-lul-berishen-foto-220965

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img