Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Vrau gruan sapo doli nga gjykata, “arrest me burg” për ish-policin Koço Buzo

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Elbasanit ka vendosur sot masën e sigurisë “arrest me burg” për ish policin Koço Buzon, i cili akuzohet për vrasjen e gruas së tij Liljana Buzo.

Ngjarja e rëndë ndodhi paraditen e së e enjtes, ku 58 vjeçari, qëlloi 7 herë me kallashnikov 54 vjeçaren në prani të djalit të tyre, në momentin kur Liljana Buzo sapo kishte dalë nga seanca gjyqësore.

Gjatë krimit të rëndë mbetën të plagosur një kalimtar dhe avokati i së ndjerës.

Më shumë
spot_img
spot_img