Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Vrau gruan, gjykata i heq kujdestarinë e fëmijëve Fadil Kasmit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Tiranës ka vendosur që kujdestaria e fëmijëve të gjykatëses së vrarë Fildez Hafizi nga ish-bashkëshorti t’i kalojë tezes së tyre.

Fadil Kasemi, i cili tashëm është në pritje të dënimit për vrasjen, i është hequr kujdestaria.

Ka qenë gjyqtarja Farie Bundo e cila ka pranuar padinë e motrës së ish-gjyqtares Hafizi dhe ka dhënë vendimin.

Kujtojmë se Hafizi u vra gushtin e kaluar nga ish-bashkëshorti i saj Kasemi në afërsi të zonës së Xhamllikut.

Ajo punonte prej disa vitesh si gjykatëse në Shkodër.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img