Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrau dy motrat, bashkëshortja e Përparim Ademit SHOKON me deklaratën: Njeri më të mirë nuk ke ku gjen, e dija për lidhjen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1093207b8ce2efff2682c6bea7743bc2

Bashkëshortja e Përparim Ademit, Vjollca Talo ka kërkuar mbrojtje nga shteti pasi ndihet e kërcënuar.

Në një intervistë ajo është shprehur se mëngjesin e sotëm tre persona kanë shkuar në banesën e vajzës dhe e kanë kërcënuar me jetë.

Gruaja e Ademit ka folur edhe për ngjarjen e rëndë ajo është shprehur se vrasjen e kishte dëgjuar nga djali i Zhanetës. Ajo ka shokuar në deklaratë duke thënë se burri i saj ishte një njeri i mirë dhe se e dinte se ai kishte dy të dashura, motrat Kristina Bardhin dhe Zhaneta Metanin dhe se kishin marrëdhënie familjare.

Ajo tha se së bashku kanë shkuar në Pogradec dhe Greqi, ndërsa akuzat për trafikimin e fëmijëve i ka hedhur poshtë. Bashkëshortja e 59-vjeçarit tha se nuk e priste kurrë që bashkëshorti i saj të bënte këtë veprim, teksa tha se duhet të vuaj dënimin.

“Mbrojtje nga policia, mbrojte nga sheti dua. Nuk dua të rri këtu. Kam shumë frik. Nuk kam trafikuar asnjë fëmjië. Më vjen turp për këtë asnjë fëmijë nuk kemi trafikuar. Unë kam patur lidhje familjare, e dija që burri kishte lidhje, por nuk doja të prishja familjen. Unë kam fletur me ata, kemi shkuar në Pogradec, në Greqi, Bashkimi (vëllai i viktimave) para disa ditësh më pruri perde nga Franca dhe më pruri dhe atelete për çunin. Çuni i Zhanetës ma tregoi për vrasjen kur e mora në telefon. Njeri më i mirë se Përparimi nuk kishe ku gjeje, S’kanë pasur asnjë konflik nuk e besoja se e bënte këtë,” tha ajo ndër të tjera.

Kujtojmë që Përparim Ademi më 31 dhejtor në Astir vrau dy motrat, me të cilat kishte marrëdhënje prej më shumë se 20 vite. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img