Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Vrau dhe varrosi në oborrin e shtëpisë vajzën, kush është babai shqiptar i divorcuar nga gruaja (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zbulohet identiteti i babait shqiptar që qëlloi për vdekje vajzën e tij Anxhelina Petro në Korfuz të Greqisë.

Autori është Aleko Petro 52 vjeç me origjinë nga Berati. Ai prej vitesh jeton në Korfuz, së bashku me vajzën e tij Anxhelinën pasi ishte divorcuar prej vitesh nga bashkëshortja e tij.

29-vjeçarja Anxhelina Petro ishte vajza e vetme e Aleko Petros, i divorcuar prej me shumë se 12 vitesh nga gruaja.

Mësohet se e ëma e vajzës jeton në Shqipëri dhe prej vitesh.

Shkak i vrasjes, dyshohet të ketë qenë lidhja e vajzës me një afgan.

Sipas mediave vendase gjithçka nisi mbrëmjen e djeshme orën 21:00 ku 28-vjeçarja nuk u kthye në shtëpi. Ishte shoku i huaj i vajzës, që denoncoi zhdukjen e saj, duke e argumentuar me faktin se 28-vjeçarja mund të ishte vrarë sepse babi i saj nuk e miratonte lidhjen e tyre

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img