Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Mar
24 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrau biznesmenin se i ngacmonte të ëmën? Flet nëna e Skënder Krasniqit: Djali im është i pafajshëm, e mbajnë në burg pa prova

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Skënder Krasniqi, i cili akuzohet për vrasjen e 82-vjeçarit Novruz Likometaj në vitin 2015 në Fier është arrestuar sërish.

Mamaja e 44-vjeçarit, Roza Krasniqi ka folur për mediat, ku deklaroi se djali i saj është i pafajshëm dhe po e mbajnë kot në burg.

Sipas saj, ata nuk kanë asnjë informacion se për çfarë provash është arrestuar sërish 44-vjeçari.

“Nuk kam asnjë informacion se përse djali është arrestuar këtë herë dhe kush janë provat që e akuzojnë sërish. Djali im është i pafajshëm dhe po e mbajnë në burg”,- tha ajo.

Kujtojmë se Skënder Krasniqi është arrestuar në momentin e vrasjes së 82-vjeçarit, por është lënë i lirë pas 8 muajsh për mungesë provash.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img