Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Vrau biznesmenin në Dibër, arrestohet autori (EMRI-DETAJET)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pa kaluar 24 orë nga atentati në Maqellarë të Dibrës, ku mbeti i vdekur Elsi Kosiqi 32 vjeç, është berë i munduar arrestimi i autorit të dyshuar.

Policia e Dibrës ka bërë të munduar arrestimin e autorit të identifikuar si Mahmut Gega, banues në Njësinë Administrative Shupenzë.

Vrasja mendohet të ketë ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta mes tij dhe viktimës.

Elsi Kosiqi mbeti i vdekur pas një atentati me armë zjarri pranë portës së shtëpisë së tij në Maqellarë të Dibrës orët e para të mëngjesit të sotëm.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img