Hapësire reklamuese

Aktualitet

Vrau bashkëshorten me shkop, pëson infarkt i moshuari në Përmet, niset drejt Tiranës

Shkruar nga Newsbomb
Vrau bashkëshorten me shkop, pëson infarkt i moshuari në

Autori i vrasjes se bashkëshortes në Përmet, Leonidha Peçi, ka pësuar infarkt dhe është dërguar fillimisht në spital në Gjirokastër.

Pasi kanë konstatuar gjendjen e tij të rënduar, mjekët e kanë dërguar me ambulancë drejt Tiranës për ndihmë mjekësore më të specializuar. Bëhet me dije se i moshuari aktualisht ndodhet në reanimacionin e kardiologjisë në QSUT.

Ai dyshohet se e ka dhunuar për vdekje me shkop druri bashkëshorten e tij. Grupi hetimor ka mbledhur të gjitha provat e krimit të rëndë dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese