Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Vrau 17-vjeçaren dhe plagosi të dashurin e saj në Laprakë, arrestohet autori i dyshuar (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ronald M. është arrestuar si autor i dyshuar për vrasjen e 17 vjeçares Briselda Gjikolaj dhe plagosjen e 23-vjeçarit Erion Benga në Laprakë.

Arrestimi i shtetasit Ronaldo Muzhaqi është bërë pas hetimeve të kryera nga Prokuroria e Tiranës.

Policia ka identifikuar autorin pas kqyrjes së kamerave, pyetjeve te dëshmitarëve të ngjarjes dhe mbledhjes së provave të tjera.

Prokuroria po punon për verifikimin e rolit të Ronaldo Muzhaqi  në këtë ngjarje, nëse është autori apo bashkëpunëtor në krim.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img