Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Vrasje makabre, 6 persona të vdekur, midis tyre një femijë, u gjetën të therur në shtëpi

Lajme të ngjashëm

6 persona kanë humbur jetën, midis tyre edhe një fëmijë 10 deri 12 vjeç, në mënyrë makabre në Chicago të SHBA-së. Policia i ka gjetur ata në shtëpinë e tyre të therur me thikë.

Ende nuk janë mësuar shkaqet e vrasjes së 6 personave, ndërsa policia i ka gjetur viktimat në shtëpinë e tyre, pasi janë lajmëruar se një nga ata nuk ishte paraqitur në punë për disa ditë, raporton CNN.

4 nga viktimat janë burra, një është femër dhe një femijë i moshës 10 deri 12 vjeç. Sipas CNN, dy nga viktima janë të moshuar, por nuk është publikuar mosha apo emrat e tyre, ndërsa mediat lokale, kanë raportuar se krimi ka ndodhur disa ditë më parë.


Më shumë