Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrasja tragjike në Librazhd, djali i çiftit sheh skenën makabër dhe e nisin drejt ambulancës (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e sotme Librazhdin, ku Qemal Bici vrau më sëpatë gruan e tij Mendurie Bici dhe më pas vrau edhe veten duke u varur në një pemë pranë shtëpisë.

Ka qenë djali 20 vjeç, i cili ka zbuluar ngjarjen makabër, duke gjetur nënën e vrarë në shtëpi dhe të atin e varur në pemë.

Në videon e siguruar nga Klan Tv, shihet momenti rrëqethës, ku djali në gjendje të rënduar psikologjike mbahet për krahu nga të afërmit dhe dërgohet drejt ambulancës.

Klikoni “Watch on youtube”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img