Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrasja në Tiranë, flet për herë të parë vëllai i Aldison Belulajt

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8f5667e88b3360c91adf3b55020175c4

Flet vëllai i Aldison Belulajt në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi në Tiranë. Vëllai i 23-vjeçarit ka thënë për news24 se Aldisoni dhe Ariela ishin të lidhur. Ndërsa theksoi se prindërit shkuan për ti kërkuar dorën në shtëpi.

Më pas ai ka shtuar se nuk ka patur konflikt mes tyre dhe se Aldisoni është një tip i mbyllur. Po ashtu vëllai i të riut e ka mohuar që Aldisoni të ketë kërcënuar me vrasje Arielën.

Aldison Belulaj qëlloi për vdekje me armë zjarri Ariela Muratin dhe më pas qëlloi edhe veten pranë Fakultetit të Mjekësisë. Shkak i kësaj ngjarje të rëndë u bë një refuzim ng ana e Arielës.

Aldisoni ndodhet në gjendje kritike për jetën në spitalin e Traumës. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img