Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrasja në Sarandë, Gjykata lë në burg tre të arrestuarit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3bde81027965299d7ed638e2d54ffe7d

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për tre personat e arrestuar si të dyshuar për vrasjen e Edmond Thodhorit në mesnatën e 9 korrikut.

Gjykata ka lënë në burg Ldi Hysën, Ylli Reçin dhe Ajman Zybën si autorë të dyshuar për vrasjen e 32 vjeçarit.

Për këtë ngjarje janë shpallur në kërkim tre persona të tjerë, të përfshirë gjithashtu në vrasjen e Thodhorit.

Lexo edhe: Zbardhet vrasja e sarandiotit, grupi prej 6 vetësh nga Laçi e Kruja e masakruan në makinë

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img