Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Vrasja në Kavajë: Viktima me precedent penal, autori doli para pak kohësh në emision

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vrasje me armë zjarri ka tronditur sot Lagjen Nr.2 të qytetit të Kavajës.

60-vjeçari Xhevdet Leçini ka qëlluar me armën e gjahut 29-vjeçarin Marius Ismaili, dyshohet pas një konflikti të çastit gjatë kohës kur të dy kanë qenë të dehur.

Por si autori dhe viktima nuk janë emra të panjohur për publikun. 29-vjeçari Marius Ismaili ka qenë i dënuar për plagosje dhe është liruar disa muaj më parë.

Ndërsa autori, 60-vjeçari Xhevdet Leçini pak kohë më parë u shfaq në emisionin “Me zemër të Hapur”, pas një konflikti me familjarët. Ai është babai i dy fëmijëve me disa martesa të dështuara. Në emision ai akuzoi burrin e motrës se i kishte përdhunuar gruan.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img