Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Vrasja në BLLOK, Elvana Gjata merr vendimin drastik

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tronditi mbarë opinionin publik vrasja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Bllok, ku mbeti i vdekur Fabiol Gaxha, 28 vjeç.

Mësohet se në këtë ngjarje është përfshirë edhe këngëtarja Elvana Gjata, pasi ndodhej në vendngjarje së bashku me të dashurin e saj Ervin Mata, bodigardi i të cilit dyshohet se ka kryer vrasjen dhe ka plagosur tre persona.

Ngjarja e rëndë po komentohet shumë edhe në opinion publik, ndërsa këngëtarja është kthyer në epiqendrën e mediave.

Sakaq, ditën e sotme Elvana ka vendosur të bllokojë çdo koment në rrjetet sociale, pasi të shumtë kanë qenë ata që e kanë “bombarduar” këngëtaren në lidhje me këtë ngjarje, duke e fajësuar dhe cilësuar si “molla e sherrit”.

Më shumë

spot_img