Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Vrasja makabre e ish-gjyqtares, reagon Majlinda Bregu thirrje zv.ministres: Lëviz Etilda!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Hiqini te drejten e perfitimit nga ulja e denimit cdo lloj dhunuesi grash e femijesh!

Nuk i mbron dot urdhri i mbrojtjes nese nuk ashpersohen vendimet kunder dhunuesve!

Nuk mbrojti dot as nje nene gjyqtare! Nuk funksionoi drejtesia as per te bere drejtesi per nje grua e cila gjyqtaret qe duhet te benin seancen per nje veper te kryer ne kushtet e flagrances e kishin kolege!!!

Po vrasin grate e nenat perdite e diten per diell! Dhe po behet kaq e zakonte sa as ndjeshmeri as pergjegjesi nuk po mban askush!

Kjo eshte lufte! Ne lufte o vritesh, o te vrasin!

Më shumë

spot_img