Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrasja MAKABRE e çiftit Pasho në Itali, përveç Elona Kaleshit nën hetim edhe dy persona të tjerë (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8530112c1570bdf06ab36bde61a73532

Çifti Pasho u vra në mënyrë makabre në Itali, pasi trupat e tyre u gjetën në tre valixhe të prerë në copa.

Pas daljes së përgjigjes së ADN-së, përë këtë vrasje do të hetohen edhe dy persona të tjerë përveç ish- të dashurës së djalit të çiftit, Elona Kaleshi.

Njëri i akuzuar është Denis Kalesha, vëllai i vogël i Elonës dhe tjetri Taulant Pasho, djali 33-vjeçar i çiftit, aktualisht ndodhet në një burg në Zvicër.

Në apartamentin në via Fontana, në San Iacopino, ku dyshohet se u vranë çifti shqiptar Teuta dhe Shpëtim Pasho në 2015, janë gjetur disa gjurmë që synojnë të vërtetojnë se kush mund të jetë i përfshirë në këtë vrasje makabre.

Policia italiane deri më tani ka arrestuar Elona Kaleshin, e cila në atë kohë ka qenë e dashura e djalit të tyre Taulant Pashos.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img