Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Vrasja makabre e 33-vjeçares, oficeri britanik rrëfen në gjykatë si e rrëmbeu dhe përdhunoi gruan në pyll

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një oficer i policisë britanike ka pranuar në gjykatë rrëmbimin dhe përdhunimin e një 33-vjeçareje.

Sarah Everard u zhduk mbrëmjen e 3 marsit, ndërsa ishte duke shkuar në shtëpinë e saj, në jug të Londrës. Trupi i saj u gjet i pajetë një javë më vonë në një pyll, afër Ashford, Kent.

Oficeri Wayne Cousins u shpall fajtor për rrëmbimin dhe përdhunimin e Everard, duke iu përgjigjur vetëm me “Po zotëri” pyetjeve të gjykatësit.

Ky akt i rëndë i oficerit britanik ngjalli zemërimin e qytetarëve, të cilët dolën në protestë kundër vrasjes makabre të 33-vjeçares.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img