Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Vrasja e vëllezërve Haxhia, pezullohen hetimet për 1 vit për Talo Çelën dhe Nuredin Dumanin, dërgohen për gjykim 4 anëtarët e grupit

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Posaçme ka kaluar për shqyrtim dosjen e grupit të Talo Çelës, të akuzuar për dy ngjarje kriminale.

Bëhet me dije se në gjykim ka kaluat dosja për Besian Xhixha, Enver Diva, Altin Ndoci dhe për bashkëpunëtorin e drejtësisë, Klevis Alla.

Për te pandehurit Talo Çela dhe Nuredin Dumani gjykata pezulloi me një vit çështjen, për shkak se ata ende janë në arrati.

Kujtojmë që Talo Çela, Nuredin Dumani, Klevis Alla, Altin Ndoci, Besian Xhixha dhe Enver Diva  akuzohen për 2 vrasje të bujshme.

Ajo e Durrësit ku u vranë vëllezërit Viktor dhe Besmir Haxhia dhe vrasjen e të rinjve Dorian Shkoza, Anxhelo Avdia.

Talo Çela aktualisht është një nga njerëzit më të kërkuar të drejtësisë shqiptare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img