Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
29 %
4.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Vrasja e vëllezërve Bilali, flet avokati i Stojkut: Nuk ka asnjë provë, po mbahet padrejtësisht në burg

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5e4bdff1d99c07ca07e4d45db84bf9d1

Avokati i Arsen Stojkut, ka folur sot për vrasjen e vëllezërve Ibrahim dhe Astrit Bilali, ngjarje e ndodhur më 30 mars të 2019.

Artan Gjuzi avokati i Stojkut është shprehur se klienti i tij po mbahet padrejtësisht në qeli.

Ai tha se Stojku po mbahet padrentësisht dhe se prokuroria nuk ka asnjë provë se klienti i tij ka lidhje me ngjarjen.

Avokati mbrojtës është shprehur se procesi është paragjykuar sepse më parë janë dënuar përkrahësit e dyshuar të autorit, Mysim Rama dhe Denis Brahimi.

Kujtojmë që më 30 mars të 2019 janë vrarë vëllezërit Astrit dhe Ibrahim Bilali. Të akuzuar janë Arsen Stojku, dhe Myslim Rama.

Myslim Rama dhe Stojku kanë mohuar të kenë lidhje me ngjarjen.

Më shumë

spot_img
spot_img