Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Braçe poston foton e Berishës dhe ngre akuzat: Sa herë lexon HUMBJE në zgjedhje, sytë e tij bëhen gjak e vritet një njeri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë ndodhur ditën e djeshme në Elbasan, ku mbeti i vrarë Pjerin Xhuvani dhe u plagosën 4 të tjerë.

Duke iu referuar kësaj ngjarje, Braçe ka postuar një foto të ish-kryeminstrit Sali Berisha, krahas së cilit ngre akuzat duke u shprehur se sa herë lexon humbje në zgjedhje, sipas  Braçes, sytë e tij bëhen gjak dhe vritet një njeri.

albsig

“Sa here lexon humbje ne zgjedhje, syte e tij behen gjak!

Sa here lexon humbje ne zgjedhje, vritet nje njeri; ndodhi dje! Eshte Sali Berisha, doli dje me ne fund qe askush mos ngaterrohet, askush mos e harroje!”, shkruan Braçe.

Foto e publikuar nga Brace
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img