Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Vrasja e Marvi Mihalit, Prokuroria jep PRETENCËN për autorët

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prokuroria e Tiranës jep pretencën për autorët e vrasjes së Marvi Mihalit.

Prokuroria ka kërkuar 24 vite burg për Dejvi Bitrajn, 20 vite për Marsel Allën, 25 vite për Kridens Allën dhe 18 vite për Eugen Bitrajn.

Kujtojmë se 23-vjeçari Marvi Mihali, djalë i vetëm i familjes Mihali, u godit me thikë korrikun e vitit 2017 dhe ndërroi jetë për shkak të plagëve të marra pas një konflikti për një karikues telefoni mes një mikut të tij dhe Dejvi Bitrajt.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img