Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrasja e Klodian Rashës, zbardhet kush është DËSHMITARI dhe rrëfimi i tij: Dola nga makina, dëgjova një krismë dhe ulërima

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0b328fc6a170aec22ba4b7a6e32098db

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img