Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrasja e Klodian Rashës, Gjykata pranon kërkesën e ish efektivit Nevaldo Hajdari për gjykim të shkurtuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën e Nevaldo Hajdarit, për gjykim të shkurtuar. Hajdari, ish efektiv i policisë akuzohet për vrasjen e Klodjan Ramës.

Më herët ish efektivi ka kërkuar gjykim të shkurtuar çfarë do të thotë, që atij ti ulet dënimi me 1/3.

Bëhet me dije se vendimi përfundimtar do të jepet me 3 qershor.

Kujtojmë që ngjarja e rëndë ka ndodhur më 8 dhejtor 2020.  Klodian Rasha, u vra në orët e mëngjesit të 8 dhjetorit, dhe është qëlluar nga një distancë prej 5 metrash largësi nga punonjësi i policisë, Hajdaraj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img