Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Vrasja e Klevis Kapllanit në Rrogozhinë, në kërkim shoku i ngushtë i viktimës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6eff27d2ca33db027220ac768efba76b

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi më 15 shtator në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës, ku mbeti i vrarë në makinën e tij 33-vjeçari Klevis Kapllani.

Bëhet me dije se policia ka shpallur në kërkim një person, që dyshohet se ka lidhje me vrasjen. Personi i shpallur në kërkim është shok i ngushtë me viktimën.

Mësohet se shkak i ngjarjes së rëndë është bërë konflikti për një makinë tip ‘audi’ dhe për një vlerë të konsiderueshme parash, raporton ‘abcnews’.

Policia ka nisur kontrollet për të bërë të mundur arrestimin e personit në fjalë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img