Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Vrasja e gjyqtares, reagon kolegu i saj: Ka falimentuar dhe ai pak shtet që kishim!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas vrasjes së gjyqtares Fildes Hafizi ka reaguar dhe kolegu i saj Artan Lazaj.

Lazaj e konsideron falimentim të plotë  të shtetit dhe të policisë ngjarjen e rëndë.

“Sot ka falimentuar edhe ai pak shtet qe kishim. Falimentim i plote i Policise dhe sistemit te vuajtjes se denimit.Kur ndodh kjo me nje nga shtresat me te nderuara te shoqerise imagjino per shtresat e thjeshta.Fajin e ka Drejtesia?!Lepuri fle tjeterkund e shijohet nga tjeterkush. Duhet rrevolucion, i vertete e jo nga keto “rrevolucionet”, qe trumbetohen sot. U prefsh ne paqe mikja dhe Kolegia jone”, shprehet gjyqtari Artan Lazaj.

Më shumë


spot_img

spot_img