Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Vrasja e Endri Mustafës në Shkodër, policia ndalon dy të dyshuar si të përfshirë në ngjarje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Shkodrës ka ndaluar dy persona, të cilët dyshohet se janë të përfshirë në vrasjen e 32 vjeçarit Endri Mustafa, i cili u gjet i vdekur në zonën e Livadheve në Shkodër. Mësohet se njëri prej të dyshuarve është Ibrahim Liçi.

I zhdukur prej 3 ditësh, 32 vjeçari është gjetur i pajetë pasi është qëlluar me 6 plumba. Pranë trupit të tij është gjetur edhe një pistoletë “Beretta”, e cila pritet t’i nënshtrohet ekspertimit balistik për të parë nëse ajo është e 32 vjeçarit apo e autorit/autorëve.

Mustafa është një emër i njohur për Policinë e Shtetit, pasi ka qenë i dënuar për vjedhje me dhunë dhe plagosje në vitin 2016.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img