Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Vrasja e dyfishtë në Vlorë, shoqërohen në polici 15 persona

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5ba1387a0b2220293d8f7708785cc006

Lidhur me vrasjen e djeshme në Vlorë, janë shoqëruar në komisarit 15 persona.

Pas marrjes në pyetje në cilësinë e personave që mund të kenë dijeni për ngjarjen dhe konfliktet të mundshme të mëparshme, të shoqëruarit janë lënë të lirë.

Nga breshëria e plumbave humbën jetën Arjan Hasani dhe Orest Rexho. Ndërkaq, shënjeshtra e atentatit, Armando Sulejmani arriti të shpëtojë, dhe ndodhet në spitalin e Vlorës.

Në vendngjarje policia gjeti më shumë se 25 gëzhoja ndërsa në makinën e djegur u gjetën tre armë automatike.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img