Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Vrasja e dy motrave në Astir, HABIT bashkëshortja e Përparim Ademit: Ia dija lidhjet, doja të ishte i kënaqur, më tregoi se Zhaneta e tradhtonte ishte i mërzitur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

52c955e372a5ed6535d9002c9bb90d40

Gruaja e Përparim Ademit, i cili më 31 dhejtor vrau dy motrat në Astir ka habitur me deklaratat e saj që ka dhënë.

Vjollca Telo është shprehur se prej disa vitesh ishte martuar me Përparim Ademin dhe kishin tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë.

Ajo është shprehur se e dinte se bashkëshorti i saj kishte lidhje intime me motrat. 

Vjollca Telo ka rrëfyer se kur e ka mësuar këtë lidhje nuk ka ndërhyre, sepse donte që burri të ishte i kënaqur dhe që mos të prishte familjen.

Përparimi që prej një periudhe rreth 20 vjet është njohur me Zhaneta Metanin dhe kanë pasur lidhje intime bashkë.

Vjollca ka rrëfyer gjithashtu se me familjen e Zhanetës shkonin familjarisht në plazh. Teksa ka thënë se Përparim Ademi i kishte treguar bashkëshortes se e dashura Zhaneta e tradhtonte dhe ishte i mërzitur, raporton ‘report tv’.

Kujtojmë që më 31 dhjetor Përparim Ademi shkoi në shtëpinë e dy motrave në Astir dhe qëlloi me breshëri plumbash Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metanin duke i lënë të vdekura, e gjithë skena ka nodhur në sytë e tre fëmijëve të njërës prej motrave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img