Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Vrasja e avokatit Gurra, gazetarja: Autori është killer me pagesë, rreth 35-vjeç…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja Anila Hoxha deklaroi se vrasja e avokatit Ravik Gurra ka ndodhur për shkak të detyrës.

albsig

Duke dhënë detaje nga hetimet, Hoxha ka dhënë edhe identikitin e vrasësit të avokatit Gurra. Gazetarja Hoxha tha në emisionin “Open” në Top Channel se vrasësi është rreth 35 vjeç dhe 1,73 metra i gjatë.

Anila Hoxha tha se vrasja është bërë nga killer me pagesë, por gjithsesi hetimet janë në fillim të tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img