Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Vrasja e 23-vjeçares nga ish-bashkëshorti në Fier, prindërit e Sabrinës i drejtohen Gjykatës, kërkojnë kujdestarinë e vajzës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prindërit e Sabrina Bengajt, e cila disa ditë më parë u vra nga ish bashkëshorti, kanë depozituar sot kërkesën për të marrë kujdesarin e vajzës dhe t’i hiqet babait, Elton Metajt.

Kërkesa është dërguar në Gjykatë nga avokati i familjes Bengaj, Saimir Vishaj. Kujtojmë që disa ditë më parë Elton Metaj shkoi në shtëpinë e Sabrinës që ishte në shtëpinë e babait, nxori armën dhe e qëlloi për vdekje teksa ishte duke ngrënë.

Në një letër nga burgu autori u mundua ta justikonte veprimin duke thënë se atë ditë Sabrinën e kishte parë duke folur me ish të dashurin dhe prandaj e kishte vrarë.

Me ikjen nga kjo botë e Sabrinës dhe me futjen në burg të autorit Elton, mbeti e vetme vajza e tyre 3-vjeçare.

Babai i Sabrinës në Gjykatë

Screenshot 35 4
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img