Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Vrasja e 19-vjeçares shqiptare nga partneri, reagon ashpër Emina Cunmulaj: Turp…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e njohur Emina Cunmulaj ka reaguar ashpër në lidhje me lajmin tragjik ku 19-vjeçarja shqiptare Sheila Bakija u vra nga partneri i saj Ilir Gjokaj.

Cunmalaj shkruan se përse akoma nuk është arrestuar autori që i mori jetën të resë, gjyshes së saj dhe që plagosi babanë e 19-vjeçares.

Modelja shkruan se dhuna ndaj gruas është një problem në Ballkan, teksa e konsideron “turp” drejtësinë Malazeze.

“Pse te mos flasim per kete Monster … Këtë kriminel … Këtë vrasës ??? Ku Ilir Gjokaj

Vrasësi i Sheila Bakija. Pse nuk eshte ne burg ??? Pse viktima e raportoi atë në Polici disa ditë para vdekjes së saj, dhe gjykatësi nuk bëri asgjë. Ku është kompetenca e grave në Mal të Zi ???

Dhunë në familje në Mal të Zi  tërë Ballkanin është  një pyetje shume serioze.  Turp për sistemin e drejtësisë Malazeze dhe mungesë llogaridhënieje” shkruan ajo.

Screenshot 14 2

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img