Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Vrasësit me pagesë”/ Gjykata jep “arrest me burg” për Tafilajn, Qefalian dhe Merdanin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

94cd3df64ca6c2675a45469c0551904f

Gjykata për Krimet e Rënda ka dhënë sot masën “arrest me burg” për Admir Tafilajn, Alfred Qefalian dhe Elson Merdanin.

Policia njoftoi dje se ka arritur të shkatërrojë grupin kriminal të vrasësve me pagesë, të cilët operonin në Shqipëri.

Tre personat akuzohen për “tafikim të lëndëve narkotike”, “vrasje me paramendim” apo “trafikim i armëve dhe municioneve”.

Lexo edhe: Shkatërrohet grupi i vrasësve me pagesë i drejtuar nga Admir Tafilaj, 8 të arrestuar, 4 të tjerë shpallen në kërkim

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img