Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Vranësira të shumta, mësoni si do të jetë moti për ditën e sotme (Temperaturat)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë ditës së sotme territori në të gjithë vendin deri në orët e mesditës do të jetë në ndikimin e vranësirave të shumta të cilat do të gjenerojnë reshje shiu.

Pritet që në intervale të shkurtra kohore të ketë edhe rrebeshe shiu, por gjatë mesditës dhe mbremjes parashikohet që moti të përmirësohet gradualisht, sipas meteoalb.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 2°C deri në 14 °C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 40 km/H nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img