Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Vranësira të pakta dhe rritje temperaturash, mësoni si do të jetë moti sot

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi yne mbetet në mbizotërimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke sjell në vendin tonë alternime kthjellimesh dhe vranësirash të pakta.

Parashikohet që vanësirat të jenë me të fokusuara përgjatë shtrirjes Lindore. Ndersa kthjellimet më të dukshme do jenë në zonat e ulat dhe bregdetare.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke lubatur vlerat ditore nga 4°C deri në 21°C.

Era do të fryjë kryesisht e lehtë me shpejtesi 28 km/h nga drejtimiVerilindor duke sjellë në det dallgëzim  të ulët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img