Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Vranësira por temperatura të larta, parashikimi i motit për sot

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Orët e para të ditës mbeten në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare në zonat malore.

Por, parashikohet që në vijim vranësirat të bëhen me të dukshme në të gjithë vendin duke krijuar mundësi për reshje te pakta dhe të karakterit lokal kryesisht në Veri të territorit.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 20°C deri në 41°C.

Era do të fryejë mesatarisht me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Jugor Jugperëndimor duke krijuar në det dallgëzim mbi 4 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img