Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Vranësira dhe temperatura deri në -4°C, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vija Bregdetare do të vijoj të jetë në mbizotërimin e motit të kthjellët. Ndërsa pjesa tjetër e territorit Shqiptar do të jetë me kthjellime dhe herë pas here do të ketë kalime të pakta vranësirash, ku vranësirat pritet të jenë më të fokusuara përgjatë kufirit Lindor.

Temperaturat e ajrit mbetet kostante në mëngjes, por ulen lehtë në mesditë duke huhatur vlerat ditore nga -4°C deri në 13°C.

Era do të fryjë e lehtë në tokë, mesatare në det me shpejtësi mbi 35 km/h nga drejtimi Verior duke krijuar dallgëzim 1 – 2 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img